Ostra walka w Bobolicach

Mechanik Bobolice - Ikar Krosino 3-4 (3-1)
Bardzo ciężkie spotkanie na nieznanym terenie. Było to pierwsze spotkanie tych drużyn ponieważ Oldboje z Bobolic rozpoczynają przygodę z piłką nożną w PLO. Mocna ekipa, która z pewnością zaskoczy wiele zespołów.
Po przegranej pierwszej połowie (3-1) Ikarowcy zdołali się podnieść. Druga połowa to dominacja Oldbojów z Krosina. Przy wyniku 3-3 w doliczonym czasie gry (po ewidentny błędzie obrony) bramkę dającą trzy punkty zdobył Sebastian Basiejko.
Skład Ikara:
Kamil Chorchos - Karol Włodarczyk, Tomasz Śmigasiewicz, Dariusz Rusek, Robert Moskalczyk, Jacek Lewczak, Sebastian Basiejko, Sebastian Wróbel, Daniel Bałdyga, Andrzej Głąb, Bartłomiej Kędzierski.
Na zmiany wchodzili:
Marcin Samiczak, Wiesław Orzechowski, Dariusz Jóźwiak, Sebastian Brudziński, Andrzej Brewczyński.
Następny mecz z Oldbojami Wyszewo w Kłaninie 8 września o godz. 17.00.
Gratulacje Ikar i powodzenia w kolejnych meczach.

Powiązana galeria: